Suchedniów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
195 000 PLN
Powierzchnia
2 740 m2

Do sprzedania działka w gminie Suchedniów zlokalizowana na uboczu ale z bezpośrednim dojazdem i możliwością podłączenia mediów. Wokół działki planowana jest zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna o małym zagęszczeniu. Działkę można zagospodarować na całej jej powierzchni lub podzielić na kilka mniejszych.

Droga: ulica Szeroka jako droga utwardzona kończy się około 20 metrów od działki (bezpośrednio do działki prowadzi droga polna).

Media: w ulicy Szerokiej dostępne są woda (20 m od działki), gaz, kanalizacja i prąd (96 m od działki)

Kształt: prostokąt o wymiarach 25 x 109 m - możliwość podziału na dwie lub więcej działek.

Zagospodarowanie: w tym momencie działka jest zarośnięta drzewami - samosiejkami. Teren jest płaski, nie podmokły.

Suchedniów zlokalizowany jest u podnóża gór Świętokrzyskich. Jest wspaniałą bazą wypadową o każdej porze roku - doskonale nadaje się na dom całoroczny, rekreacyjny lub agroturystkę. W okolicy każdy znajdzie coś dla siebie. Są tu turystyczne trasy piesze, rowerowe, konne, ośrodki narciarskie oraz inne atrakcje (polecamy zajrzeć na stronę www.suchedniownaturalnie.pl). Działka będzie również atrakcją dla osób poszukujących spokoju - zlokalizowana jest na uboczu, wśród szumiących i pachnących lasów dających spokój i możliwość wyciszenia po aktywnym dniu.

Cena do negocjacji!

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej, Tereny zieleni
  • Możliwość podziału: Tak
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Typ ulicy/drogi: Cicha
  • Komunikacja: Kolej, Autobus
  • Widok na: Las, Pola
Maria Filipiak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Klimek-Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Klimek Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą przy pl. Floriański 3, 26-110 Skarżysko-Kamienna (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@klimek-nieruchomosci.eu… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu