Skarżysko-Kamienna

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 670 050 PLN
Powierzchnia
635,10 m2
Liczba pokoi
10

Przestronny dom 307 m2 i powierzchnia dla biznesu 328 m2 do samodzielnej aranżacji dla inwestora.

Dwupiętrowy dom na sprzedaż o pow. 635 m2 zlokalizowany w Skarżysko-Kamienna na działce 2100 m2 przy cichej, asfaltowej ulicy. Budynek zawiera dwie części: mieszkalną i komercyjną z powierzchnią użytkową do dowolnej aranżacji na np. biuro, zakład produkcyjny, lokal usługowy lub po przebudowie - osobne 2-6 mieszkań. Dom wybudowany w wysokim standardzie, z cegły ceramicznej, kryty dachówką, ocieplony z ogrzewaniem podłogowym na parterze i w łazienkach, z kominkiem i centralnym ogrzewaniem.
Część mieszkalna zawiera na parterze: salon, jadalnię, kuchnię, spiżarnię, WC i pom. gospodarcze; na 1-piętrze: 3 sypialnie, salon, łazienkę z pokojem kąpielowym; na 2-piętrze: 3 sypialnie, 2 garderoby, łazienkę w stanie surowym.
Część komercyjna zawiera lokal usługowy dostępny z ulicy, powierzchnie biurowe i WC/łazienki na każdym piętrze, kuchnię oraz osobną klatkę schodową. Działka zagospodarowana z ogrodem, wybrukowanym podjazdem, w pełni ogrodzona z automatyczną bramą i garażem na 2 auta.


Budynek wielofunkcyjny doskonały na inwestycje.
Bardzo dobra lokalizacja - w centrum Skarżysko-Kamienna i w pobliżu drogi krajowej S7 1km.
Idealny na szkołę, przedszkole, biuro, kancelarię, szwalnię, sklep, pensjonat, na osobne mieszkania.
Dojazd: Warszawa i Kraków 1,5h, Kielce i Radom 30 minut

  • Materiał: Pustak
  • Dach: Dachówka
  • Ogród: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Gaz: Tak
  • Siła: Tak
  • Prąd: Tak
Maria Filipiak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Klimek-Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Klimek Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą przy pl. Floriański 3, 26-110 Skarżysko-Kamienna (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@klimek-nieruchomosci.eu… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu